Челарево
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA

Go down

PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA Empty PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA

Порука by Radeumetnik 13/10/2008, 2:50 pm

PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA Pijani11
student MEDICINE
Steva
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=44008
Sine, zipo bruka, ako cave nastave da loču i duvaju vutru ovim tempom na žurajama pretvoriće se u alkose i komane.
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=29626
Sjebaće se, jebote ubijaju se od alkohola ko nenormalne, a kad se cava dobro nalila do redaljke nije daleko.
Sve više su u fazonu ženske žuraje, skidanje do gola, muški strip.
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=29618
Tu se skupe, spricerke, sanjive i likuše, sponzoruše u bušbetonkama, sine sve otkidaju na vutru i alkohol, to više nije normalno, čisto ludilo brate.
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=29616
Ajmooooo, zestinaaaaaa za sveeeeee lude cave !
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=29613
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=29624
A komani nek se jebu, sami nek večeras valiraju za vutru.
Kako droga sjebe komanima mozak to i baba sera u kraju zna.

http://learn.genetics.utah.edu/units/addiction/drugs/mouse.cfm
E KOMAN I, igrajte se "Mouse pary"

Potajni san svake cave je da postane manekenka. Šta sve luda cava neće učiniti da se prošeta po pisti.
Od sanjane lepote do skrndelja i groblja je kratak put koji one lako predju.
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=43995
Neke dodju na svoju pistu a neke na šatro navlakušu završe ko jeftine rave, prodate u belo roblje.
http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?size=L&photo_id=43977
Samo luda cava zna biti tako glupa da to nije normalno, ako se kući vrati ziva, ako prezivi pakao u koji je naivno srećna ušla.

U školi sve oskari se množe ko pingvini jebote, lazemo sve redom, doktor koji nije lud, vidi čovek da smo sjebani, da je čitava naša generacije otišla u tri pizde, da se čitavo društvo sjebalo, da je politika jebarnik živi, pa nema čovek čuku da nam ne da opravdanja za sve eskivaze i foliranja, sva naša izostajanja iz škole.

Pita me ćale, jebo te bog ludi, spremiš se ujutru, odeš na vreme u školu a kad odem tamo kurac. Nisi bio uopšte. Kući vidim učiš, pišeš, crtaš al u šolu ne ideš. S ti normalan. Razredna kaže da kad dodješ ako te prozovu znaš sve, da se krste i prosto ne veruju da ima negde još tako blesavog stvora.

Ma jbga ćale, opušteno, laganica, u školi su većinom mentoli, nemaju volje i ni pameti, neko je rednjara, neko se kurči a nekome škola dodje ko vrtić jebote. samo im igračke fale, a one naše lude cave, fukse dolaze da im ne kažu da kući da su rave, pa su u školi, dok im pizda ne udari u mozak pa se zakace za nekog bolida, a kad se navuku jebu se ko štuke i polako se daju u promet.

Kući su ćale fine, tata ih zove sine i sede mu u krilu a on raste ko kvasac, dok ne vidi koje su rave pa onda gleda što pre da ih skine sa grbače, da se udaju za bilo koga samo da ne gledaju svoje meso kako se filuje sa lokalnim dripcima.

Neke krmeljive face samo kuntaju ma bolidi, sjebane dileje koje tri reči u prostu rečenicu ne sastave. Jbg.tu su da ćute i kenjaju, profači, ćute i kenjaju da im prodje još jedan dan, kuliraju, do plate, medju profanima alkosa kolko voliš. Svi kuliraju profaci broje dane do godišnjeg, do penzije.


Jebt koje gubljenje vremena, to što oni uče za mesec jeote ja mogu da naučim ćale za nedelju dana. S smaram, ej osam časova, svaki dan, jbt ko ko još u ovoj zemlji radi osam sati. Svi kuliraju ćale, da im prodje vreme, da ubiju dnevnicu, da se očešu jebote za neku kovu. Jbg sine pa takav je usran sistem, puko u tri lepe, i ja sam u propaloj firmi zaglavio, da nije nešto posla sa strane najebali bi.

Ma ćale ako me otkače i izbace jbg ću da polažem vanredno i ovu godinu pa ću završiti.

Sine jbg smanji malo i te cigare, previše je kod vas alkohola, stalno ste u kenjari, na uglu, sa nekim dropljama, da ne navučete neku bolest. Jbg danas sida se širi, ko zna ko je sve zaražen, to niko živ ne vodi računa, državu boli kurac sto ce će oni da pocrkaju, groblja se pune, posao cveta, na cituljama sve više mladog sveta. Ma ćale opušteno, ne karamo neke fukse, ni kad se olešimo od vopi, samo svoju cavu a samo se spriceri bodu medju sobom.

Jbg ćale je puko, firma otišla u kurac, plata ko socijala, idu tamo svaki dan, bolje da sedi kući jbt, al ima jos neku do penzije pa nema kud. A vidim pizdi nevidjeno. Keva se razbolela, tekstilana je odavno se rasula, masine prodali, njoj osle noge, dobila reumu,

kičma je jebe. Otišla u prevremenu posle jebavanja po komisijama, sve dok nije calnula nešto jevreja nisu hteli da je penzionišu. Ma boli i kurac, što njih više crkne manje će biti za fond da isplaćuju. Više će foteljašima da ostane.

Jbte kad mi je ćiku dosadno, visim u kenjari, tu se stalno skuplja ološ, dripci iz kraja, džeparoši, šibicari, neke nove rave, lokalni alkosi i šaneri, zalutali i propali intelektualci, glumci, domaćice i sanjive propale studentkinje koje su se navukle na alkohol, poštari, drotovi u civilu da obidju drukare i rednjare.

U školi je javna tajna da postoje medju profanima bar nekoliko notornih alkosa koji se povremeno i leče u odredjenim ustanovama, idu na povremena bolovanja, a takodje postoje oni koji to vešto skrivaju i čine to kod svoji kuća da time ne izgube na ugledu u školi.

Dva ekstrema, tri alkosa koji su prošli sve faze cirkanja, su svakako naša Marta, jezičarka Lela i daljinac matematičar Ribić.

Marta se lečila, pa se opet vraćala, užas obuče haljinu naopako i dodje tako na čas, neocesljana, nenašminkana, ružno je gledati.

Lela je naša razredna, gotivna žena, neudata, već pred penzijom sve teže podnosi lude mentole i povremeno joj dopizdi pa ide u dodatni deo kabineta u kancelariju sa staklenim vratima.

Pije kao vodu iz jedne flaše koja stoji na polici. Dovoljno je diskretna da se to ne primeti, cirka samo votku.Ne oseca se u alkohol u njenoj blizini jer koristi radi preventive ljute bombone ili orbit zvake.

Verovatno se odavno navukla i do odlaska u stan ne uspeva da sakrije u suzbije svoju stalnu žedj pa je svoju vodu stalno dopunjavala.

Po njenom ponašanju, gestovima i na delu po načinu kako pije iz flase tu njenu vodu, snimio sam da je alkos, samo alkos tako stavlja flasu i gotovo požudno da ne prospe ni kap ispija svaku kap.

Njena mana bi gotovo prošla neprimećena za sve mentole koji ne vide ništa dalje od svog nosa, da nije povremeni nestanak vode u kraju bio uzrok da tog dana su uzeli njenu vodu, da okvase sundjer i uocili da nesto nije u redu sa tom vodom. Klempa je osetio miris, nakrenuo i hteo da se našali sa profankom Lelom. Otišo je u obližnju prodavnicu i kupio flašu vode i zamenio flaše. U toku časa Lela je ožednela i otišla u deo gde je bila njena kancelarija i nakrenula svoju flašu i osetila da je neko napravio zamenu jer ocekivani alkohol koji bi se razlio njenim telom i doneo olakšanje i uklonio drhtanje ruku nije bio u flaši. I sada mi je pred očima njen pogled kada se okrenula i pogledala kroz staklo prema nama. U tom pogledu je bilo ispisano iznenadjenje, njen očaj, bes zbog diranja u njenu tajnu i zločesto poigravanje koje donosilo poniženje u očima njenog odeljenja.

Došla je i sela za katedru, pokusala je da se smiri, vrtila penkalo, ispod naocara posmatrala celo odeljenje dok smo mi prevodili zadati tekst. Svoj tekst sam preveo brzo, i sve vreme sam neprimetno posmatrao Lelinu reakciju. Znao sam da to što je učinjeno neće na dobro da izadje. Čim je zvonilo, i ona otišla, u zbornicu, za gušu sam ćapio klempu i reko mu. Moronu jedan, ti si retardirano kopile, koji je tebi kurac, sto praviš takva sranja.

Klempa je uvek bio ludo kopile, al je skontao sto ga jebem, kaže, terba, ma ko je jebe, tu pijanduru sam zajebo, pa napravi onaj kez sa njegovim velikim i kvarnim zubima, koje sam imao žellju da počešljam.

Zajebo si ti mater svoju sto te zakevila, ona će sutra da ode u bolnicu na lečenje, a ti retardu jedan ćeš da izletiš iz škole, kao i ja i puno nas koje ta pujandura za sve izostanke pokriva. Da nisi pisnuo inace cu ti jezik oseći jebote Bog ludi. Picka ti materina, ti očito ne znaš šta je alkos, šta je njihova stalna žedj...

Kenjara je mesto gde posle sljake navrate portiri, ljakse sa pijace, a nije neobicno da se tu pojavi gotovo svakodnevno i nas profac daljinac Brkić, cevči vopi, ali ne izbegava ni vinjak, lozu ili neku drugu dozu. Za njegovim stolom se smenjuju lokalni alkosi koji imaju love i mogu da ga prate dok se ne ubiju.

Daljinac je zadržao jezik ljakse sa katuna, galami ko da mu je to vrs, pije ali se ne ubija, tek se po ukocenom hodu primeti da se ucirkao. Kada je došao u šolu, prvih nekoliko godina je delio oskare na kraju i bacio u komu i roknuli su godinu, onda su ga u parku ucirkanog šutirali da je skroz smanjio oskare i prihvaćen je u kenjari da pije i kenja o sexu i politici sa ludacima iz kraja. Svi ga zovu profesor Ribić. Specijalista je za udate i skrndelje, ne oprašta Ribić ni mrtvom četniku. Od svojih djaka ne prihvata piće niti ih se kači, kao da ih u kenjari ne poznaje jer kenjara je naš medjugranični prostor, gde niko nema potpunu vlast.

U kenjari svako sere za svojim stolom, za sankom je olos, a u cosku kod vrata su za stolom sede pijani alkosi koje izbacuju ko vreću ako se proseru i postanu smorovi.

Tu su svi stadijumi alkosa, i poslednja trula faza, spava po rupama, krivih pocepanih gilja, pokupljenih iz kontejnera, duga kosa i brada, vonja ko najgori tvor, cirka ako mu ko da, dobije po pički jer kenja bez mere, face su sjebane, um pomračen, sroksovanog polomljenog nosa. oderane i pocepane pičke.

Sa njima se ne razgovara jer su lesevi koji hodaju. U njihovoj blizini se niko ne zadrzava duze od sekunde jer bazde ko najgore govno.

Kenjara je najveća galerija likova, reality izdrkanih faca, gomila sjebanih ludaka i bolesnih kurvi, tu se skupljaju ruzni kurtoni, poslednji sljam. U kenjari se čuju najgore psovke, tu se kenja do besvesti i ludila. To su priče koje samo bolesni i sjebani um moze da iskenja. Tu svako može da kenja ako se ne usere, i nadje se neko ko ce mu zbog toga dati po pički. U kenjaru dolaze kurve u društvu,.

Jedino bednim klošarima i pederima je ulaz zabranjen. U kenjari se ne žica, za cugu, ne trazi se pljuga jer se već prelazi crta. Ako hoces da zicas tutanj u park, na cose, na bas stanicu gde staje treska.

Tamo će da cekaju, pokazuju neke slike i nazvrljane kartone satro su bolesni, a prolaznike boli kura za njih je su to sve smrdoši i klošari sjebani.

U kenjaru dolaze i kurve u društvu budža kao poslovna pratnja, onda svi alkosi tutanj, kerovi se naguze na vrata sa utokama, ni muva ne sme da udje.

Tu su često racije, tu uvek gistro zavale nekoga u labrnju. kad neko stane silosu žulj ili na crtu, al jbg utoka svakog sine posere, tu i ortaci do koske padnu i rija posle metla.


U kenjari kad utoka gruva, kad nastane prangijanje sine jbt, sve je puno dima, svuda krv, i najbolji ti ortaci zaglave u mardelju. Kad upadnu vucibatine, sa utokama pocne prangijanje tada i neki silosi padnu. Sine i u kraju mora da se zna ko je zakon jebte. Nema tu soliranja, ako u kraju nemaš za ortake silose puko si.

Ma znaš već, koji mi je qurac sta sam odvalio žvaku, smorih se jbga al sam nešto danas u dobrom tripu, ko da sam strvina, ko da sam kupio kočiju, ko da je danas palo dobro bambusanje u kenjari.

Došao mi stari ortak iz Londona, kaže jebi ga oladi malo, furaš tebra 200 na sat, prsnućeš, pa ćeš da baciš kašiku. Otkači sve smorove s vrata i kuliraj, zajebi čmarove i kurčenje, ostavi boraniji što samo kenja, ostavi njima valu i šaniranje.

Ti imaš čuku, kompa ti je sada vrs, web sajtovi, programiranje, znaš da firme prelaze na elektronski biznis, tu je kova. Jbga tebra, ovde jeste trulo, sve stoji, poslovi su prsli, strendžeri nas obilaze, lova se odliva na tajne račune, korupcija do jaja, budže i silosi su zakon.

Na kvarno se radi uvoz, na fore se carini roba, skida porez, otima šljaka i teritorija. Ko se zaduži, pa se ne raskanta, on se usere, pa ga silosi i lude budže isprangijaju.


Последњи изменио Radeumetnik дана 19/10/2008, 5:35 am. измењено укупно 1 пута
Radeumetnik
Radeumetnik
Уметничка душа Портала
Уметничка душа Портала

Број порука : 267
Age : 65
Points : 187
Registration date : 22.08.2007

http://www.osamrusanj.znanje.info

Назад на врх Go down

PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA Empty Re: PRLJAVI BLOG - ZURAJA DO JAJA

Порука by Гост 17/10/2008, 1:55 am

E ovo je zanimljivo,bravo za trud! cheers

Гост
Гост


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму