Челарево
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UPOZNAVALICA SA BIBI

Go down

UPOZNAVALICA SA BIBI Empty UPOZNAVALICA SA BIBI

Порука by Radeumetnik 16/5/2013, 7:25 pm

UPOZNAVALICA SA BIBI

Halo drugari daje se na znanje ja imam tako važno zvanje ja sam dete i zovem se, zovem, BIBI ništa više i ništa manje.
A ja deco gde sam rodjena? Kad ? Pa to znaju mama i tata ! Kaže mi mama, budi dobra kupiću ti igračke čim legne plata.
Moja mama se zove Dragana, joj, nemoj me Savo za kosu vući. a tata, tata Vedran je rodjen u Sarajevu u beloj velikoj kući.
Imam i ja sestru Bojanu Boku ona je jedna mala i dobra beba jedno jutro kaže mama donela je roda u marami čak sa neba.
Uveče se prvo se nahrani beba Bojana pa onda Bibi se kupa, a kada se Bibi uspava, onda nadje baka Mara vratima da lupa.
Joj kako ja volim lizalicu, a čokoladice iz Poljske još više, ja volim igračke, ali od svih ipak ja najviše volim moje ćebe
ono je tako meko, ko macini nokti ono me nikad ne ogrebe.
Deco, o kako volim prirodu jer priroda je lepa, čista, prava, netaknuta a i bolje da je za dete da je ona uvek ZDRAVA!
Trala la, tra la, peva deco Biba pesmicu, taši, taši, tanana trala la, trala la. Tuče Biba dečaka jednog malog Gorana.
Spavajte, spavajte, hajde deco spavajete, samo Bibi žmuri, hajmo dece u san, samo Bibi nesto smešno, njoj se i ne žuri.
U školici Bibi nosi naočare, Steva ide bos, Bora čačka nos na drvo su došli jedan vrabac, jedna mačka, jedan crni kos.
Voli Bibi loptu, voli Bibi lutku i kolica po parketu vući. Kada baka pije kafu, tada Bibi vadi stvari mama nije kući.
Deco, danas ce da mi u goste dodju, Mavica, Mivica i Vida gledaćemo crtane i lakirati nokte lakom što se ne skida.
Moja mama će da kuva kafu i da sakrije Flešov aparat baba će ponovo da krije protezu i svoj zlatni ručni sat.
Ako se svadjamo biće mnogo plakanja, suza, cike i vike mame će brze bolje otići jer Bibi vuče Andju za kike.
I eto jeste sad čuli deco, meni će, meni suknjicu baka da kupi, ako tata Vedran, balon naduva, naćiće i mama mindjušu u supi.

Radomir Todorović

Radeumetnik
Radeumetnik
Уметничка душа Портала
Уметничка душа Портала

Број порука : 267
Age : 65
Points : 187
Registration date : 22.08.2007

http://www.osamrusanj.znanje.info

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму