Челарево
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRLJAVI BLOG - JEBIVETRI DRZE CAS

Go down

PRLJAVI BLOG - JEBIVETRI DRZE CAS Empty PRLJAVI BLOG - JEBIVETRI DRZE CAS

Порука by Radeumetnik 11/10/2008, 7:20 am

PRLJAVI BLOG - JEBIVETRI DRZE CAS 00111


Za sve one kojima puno smeta psovanje, taze napisane vulgarne srpske reci, prljava tematika ili su politički i verski zatucani ili lose opredeljeni da ne kazem i nesto gore, molim lepo da ne čitaju, da ne kvare ovde oči, da me zaobidju u sirokom luku, da se posle ne vredjamo da ne bude ja reko ovo, ti ono, jer ovo je prvi, pravi na ovim prostorima,

PRLJAVI vrs BLOG

Sede dva opičena nastavnika iza katedre ko carevi na prestolu, svaki drži po jedan golišavi časopis, pa jedan drugom pokazuju koja je bolja, koja se bolje naguzila, koja ima bolje i veće sise ili vise naglašeno dupe.

Deca su navikla na njih dvojicu, da piju koka kolu i grickaju kikiriki ili semenke na casu i uvek im spreme kikiriki i semenki za čas i po neki nov časopis a oni će da donesu i ladnu koka kolu. Deca znaju da će moći da posle prave rusvaj i zajebavaju se, da po malo crtaju tehničke crteže, da slobodno pišu porukice ili pod klupom igraju igrice na mobilnom ili da krišom popunjavaju svoje spomenare i leksikone.

Pravi urbnebes nastaje kad ulicom prodje neka mnogo dobra riba, onda se kao po komandi nacrtaju obojica, svaki stane na po jedan prozor i dok ona ne prodje, dok je ne osmotre i ne izmere dobro i dok ne prokomentarišu, ne pozdrave je, ne vraćaju se za katedru makar proslo vise od pola casa.

Njima se cesto pridruže i slobodniji dečaci kojima malo treba pa bi da i oni komentarišu i zvižde na onu nesretnicu koja prodje ispod prozora njihove učionice. Neka se naljuti nekoj godi, a neka se samo nasmeje i mahne im na radost tih bubuljicavih decaka u kojim se tek budi prva seksualnost.

Tako je taj život školski tekao, ustaljeno, uglavnom isto i dosadno, ali tako je brzo došlo to neko novo demokratsko vreme, skoro neosetno kad su deca stekla svoja prava, kada su roditelji postali veliki zastitinici i zavisnici svoje dece u svakom pogledu.

Na svaku kritiku deteta su uglavnom pretili skoli odlaskom u nadležno Ministarstvo prosvete, a nastavnicima i učiteljima da paze šta rade jel će brzo dobiti otkaz ili od ujaka, brata ili strica batine ako primene silu, ako nekoga povuku slučajno za uvo, zlo i naopako, povuku dete za kosu, ili nedaj bože da mu se strogo obrate, da se dete rasplace ili preseče, da mu ne nabijaju komplekse.

Ako nekom učitelju ili profesoru se omakne ruka pa mu zvekne samarcinu jer je malo nevaspitano stvorenje prevrsilo meru, razmaženo i raspušteno do zla boga, drsko i nasilno, da je bolje da bude u nekom domu ili da ga prebace u drugu skolu da neki drugi kolektiv trlja glavu dok ne izadje iz skole. E takav je najebo i mogao je da se nada da ce kolko za nedelju dana ga jebu svi redom, od direktora, pedagoga, ako jos dodje i u novine onda je usro motku skroz, moći samo da radi posle na buvljaku jer deca su danas manje ili vise uvek u pravu.

I bi tako dodje neko vreme kad dete nije dete već postade Bog,

Jedan dan drže njih dvojica ponovo čas, a to je bilo još u vreme kad su delili odeljenje na grupe pa su zajedno mogli držati čas, u dvorište udje jedna da kažem kobila, moram, uvukla se u neke uske helanke, obukla neku kratku majcu, ma iznad pupka joj. Lose tetovirana, poveliki pirsing u nosu.
Nazad joj se dupe poprilicno istrtilo a napred poprilicno stomak prelio preko helanki ko naraslo testo.

Njih dvojica ko zapete puške su oma se nacrtali na prozore i razgovor je tekao otprilike ovako. Dobar dan. Gospodjo. Nekog tražite.

Ona ko da to jedva dočeka, jer joj je i kući dosadno, dok ne sačeka učiteljicu da bar malo popriča sa ovom dvojicom, naročito sa ovim crnim koji se kezi i osmatra je od glave do pete ko mačak slaninu.

Njoj to ne bi neprijatno, već bolje reći godilo joj je što joj zaviruju u njene povelike sise koje su skoro kipile iz dubokog dekoltea.

Njih dvojica su je odmah prepoznali, to je bila žena od jednog lokalnog moćnika, koji je napravio svoju fabriku gradjevinske stolarije i namestaja i preko noći se obogatio a i njegova zena se snasla u svojoj novoj ulozi jer je do skora bila obična nepismena seljanka, došla skoro u grad kad i muž.

Došli sa juga Srbije, onako čipavi i zajebani, brzo se podigoše i snadjoše onako bez škole, ma skoro nepismeni stekoše poprilično bogastvo.

Ona je u pocetku se kako tako snalazila dok novac nije poce da jos udara u glavu, i ona poce da se lepse nosi, da se uteže, da pokazuje svoje obline, da vadi salo, da filuje usne silikonom. Ali obline su se vraćale i bolje bi bilo da ih vise skriva i bar da ima neki kilogram manje ali ona to nije videla, jer je uvek bila ješna i pišna pa se svaki novi kilogram sala ponovo preko noci lepio za nju.

Onako lepuškasta, da kazem da je ružna, nije, al brate uvek debela, počela je da se femka, videla žaba, i ona bi da priča kako nikada nije govorila, dok je čuvala svinje ili krave po seoskim strnjikama i napuštenim livadama.

Seoska frizerka je imala pune ruke posla da njenu prilicno neuglednu kosu dovede u red. Uzimala joj je dobre pare za farbanje, feniranje a u nekoliko butika je bila vrlo vidjena i kupovala sve najskuplje sto ima, bez ukusa i mere. Sto jacih boja i sto tesnije. A stikle su joj sve vece bez obzira sto kad ide samo nabada da te muka videti.

Stajala je tako pred njima i na svaku njihovu šalu su njoj odskakale njene povelike bele sise, a deca su zapanjena zijala odozgo u te dve bele lopte koje su taman sa povelikim bradavicama virile ispod uske majce i dubokog dekoltea.

Sakrivala su deca glave ispod klupa i cepali se ko nenormalni. Vide deca da je to neka zesca zajebancija, da su jebivetri danas posebno raspoloženi da umesto casopisa imaju jedan ziv zenski primerak koji ima sve ono sto obicno i njima i deci najpre privlaci paznju po onim golisavim casopisima.

Razgovor je poceo da je raskosna crnka sa naduvenim usnama, od silikona jer je skup doktor odradio svoje, pokazala svoju gornju i donju porcelansku vilicu previse belih zuba za moj ukus, pokazala svoje zlatno prstenje na obe ruke i na desnom kuku jednog malog i velikog istetoviranog leptira. Oko desne noge i zgloba je bila jedna kajla a ona oko vrata su visila ne jedan nego tri lanca sa tri poveca priveska. Na obe ruke je imala posiroke zlatne narukvice onako upletene i sljastece su bole oci svakome koji je posmatrao. I njene crvene namazane nokti i karmin koji se sjajio od labela i jos vise naglasavao njene prenapumpane usne.

Njoj nije prvi put da sa jebivetrima prica a mozda je sa nekim od njih imala i nesto više al to sad nije nas predmet price, nego je ona pocela da prica da je uciteljica zvala da Hitno dodje u skolu.

To hitno je onako bas naglasila. kaze da je uciteljica bas iznenadila, da je o njoj imala bas drugacije misljenje, da je ocekivala vise od nje, ma sve u tom tonu samo sto ne kaze da je pre bila dobra a sad se nesto zamerila pa ne valja uopste.

Kao dobre kolege, oni su se inace tako i zvali i privatno, kolega jhe bilo nesto ko ime, kad se kaze kolega to ti dodje ko da ti je neko iz familije. Dakle kolega je rekao da koleginica je jelete mlada, da ona jos nema iskustva da su joj mozda zahtevi previsoki i tako to da vas ne gnjavim više. Ona reče, njima onako bez pardona, ma ona je izgleda zena koja tesko zivi, koja sa svojom platom jedva sastavlja kraj sa krajem, da nema sta da obuce i tako to, al sve to nije tako strasno dok ne rece da je zelela da joj uciteljica bude kućna prijateljica al se nesto uciteljica prozlila i promenila a ona zaista ne razume zasto i kako.

Ma isprica ona u kratkom vremenu sve tako se uvijajuci i palacajuci svojim crvenim jezikom i podizuci obrve o svemu al njih je kopkalo sta je to sto nju dovodi u skolu, sta je to po sredi da je gospodja in tako se iznervirala i dosla u skolu doterana ovako rano. A ona je ipak htela da ih drzi u neizvesnosti da poslasticu ostavi za kraj da im ono zasta je dosla kaze na kraju a uvod je samo bio priprema da se bolje stvori ta atmosfera i prava slika o uciteljici.

Zamislite zove ona mene i kaze mi da moje dete. To dete je naglasila skoro neprijatno. Moje detetu stalno ispadaju gumice, olovke, rezaci na pod i ono zeva uciteljici pod suknju. Moje dete. Ja to ne verujem dete mi se kune da nije, al uciteljica jos tvrdi zamislite da moje dete drzi ruku u gaćama.
Kad to ona reče oni se ukočiše, ostadoše bez teksta i pogledaše se, da se smeju kud bruke, a ima vremena to ce ostaviti za kasnije. Pa kolega prvi progovori.
Ma zar je moguće. vaše dete. kazete stalno drzi ruku u gaćama.

Ma nije samo u gaćama. Kako to nije samo u gaćama. Pa tako ona odgovorno tvrdi da moje dete opet ono dete je bilo naglaseno, izvadi znate Miška, ili kako kaze uciteljica Djoleta i sa njim radi ono.

Sta radi. Pa ono. Igra se sa njim na času. Da je pala natovska bomba da se zemlja otvorila njih to nebi iznenadilo al kad je rekla onako javno sve to o uciteljici svog deteta i imanovala doticnog sa Misko i Djole oni su bili zateceni ali ne i iznenadjeni.
Ma nije moguce. Au. A dete kaze doslovno da to nije tacno da uciteljica izmislja, da je njihovo dete malo razmazeno ali jedno lepo vaspitano i kulturno dete kome su oni sve pružili. Tu je opet naglasila da ona i muž su već nekoliko puta bili domaćini slave, da su bili uvek prvi donatori i da to neće tako moći da prodje.
Da su oni vrlo ljuti na uciteljicu da to svi treba da znaju sa kim rade.

I sve tako.

Pa jos da doda da se malo nadoveže i na tek zavrsenu rekreativnu nastavu gde je opet njeno dete bilo nepodnošljivo, da je maltretiralo svu decu, gadjalo ih, udaralo u ledja ili u stomak, da je na kraju uciteljica dete zatvorila u sobu a drugu decu odvela napolje. Zamislite. Ma nemojte da pricate prihvatise oni. I ja sam nju opomenula kada mi je moje dete javilo da ga uciteljica maltretira. Da ce tata i ja brzo da dodjemo da ga vodimo kuci. Plakalo je i reklo da uciteljica laze, da sve sto kaze nije istina da ga ona mrzi i da ga druga deca i uciteljica ne vole i izbegavajuga jer su ljubomorni jer tata i mama imaju puno para.

Tako kaze dete.

Tako. I ja ti njoj napisem poruku. Napisem.
Slusajte vi uciteljice, zasto vi maltretirate moje dete, nemojte da mi pravite probleme, da ne bih bila prinudjena da dodjem i vodim ga kuci. I ja i suprug smo o vama imali drugacije misljenje i suprug vam kaze da mu vi nabijate komlekse jer ce on biti prinudjen da preduzme protiv vas u upravi skole odredjene mere.
I . Sta je uciteljica odgovorila. Pa nista posebno.
Dodjite i vodi te ga odmah ako to zelite.

I to je sve. Da to je samo napisala. Oni ni jednom recju nisu komentarisali niti im je padalo na pamet da rizikuju posao zbog jedne novokomponovane nazovi gospodje.
Da jos se zamere ili da ne daj boze pogresno komentarisu i navuku na sebe bes i nevolju koju bi posle platili otkazom, jer sve to kumuje neciji novac koji je i vlast u malogradjanskim sredinama.

Epilog.

Gospodja iks ipsilon je otisla kod uciteljice. Uciteljica nije ni za slovo promenila svoju prvobitnu pricu, rekla je da se ne boji njihovog uticaja u ovoj sredini, da mogu da idu gde zele, U pravu, u ministarstvo ili kod skolskog pedagga sa detetom sto je i naj bolje pa da vide uzroke problema koje dete ima. I bi tako.

Porodica u kompletu se nacrta u kancelariju kod direktora, on ih kulturno saslusa, poruci po kafu ponudi i nesto zestoko i za dete sok, da slobodno zapale iako se ne sme.

Blago se nasmesio na pomen Miska i Djoleta i rekao da su u nekom dobu deca jednostavno takva, promenljiva, da ih cesto i roditelji i ucitelji vide u drugacijem svetlu nego sto su deca zaista. Da je uciteljica nesikusna, mlada i neudata ali je vredna i iz postene porodice.

Pa je izbegao vesto da se zameri lokalnom mocniku, jer bi izgubio jednog od lokalnih donatora a to nije svakako zeleo, nego je lopticu i vruc krompir prebacio svom pedagogu.

Pedagog je saslusao porodicu, saslusao i dete koje je na kraju crveneci potvrdilo pricu da zaista se povremenio igra sa svojom igrackicom na casu da su ga druga deca takodje videla. I pedagog je izbegao da se zamera sa njima ali i sa uciteljicom, pa je pedagog nasao solomonsko resenje, rekao je da je to normalno, cuj normalno, da njihovo dete to cini kada je nesigurno i onda zato stavlja ruku u gaće i igra se ili se upiski na casu .
I tako se zavrsi ta nedelja, dete ostade kod te uciteljice koja se u ocima roditelja preko noci promenila, a uticaj te porodice je bio ne okrnjen.

Jebivetri su i iduče nedelje trazili novu zrtvu koja ce naici ili će grickati semenke i kikiriki, listati golisave casopise i pokazivati jedan drugom na zapazene zenske ekstremitete dok su se deca ko deca gurkala i kikotala uzivajuci u toj neocekivanoj slobodi koju imaju samo kad cas drze oni jebivetri.
Radeumetnik
Radeumetnik
Уметничка душа Портала
Уметничка душа Портала

Број порука : 267
Age : 65
Points : 187
Registration date : 22.08.2007

http://www.osamrusanj.znanje.info

Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму