Челарево
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

+10
sonja_ns.
ruza
Admin
webmali
sussi
tibor
Doti
dark_angel
Bunz
mikica68
14 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 Empty Re: Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

Порука by mikica68 17/10/2008, 9:26 am

Aurora ::Može,već sam rastrubila,a što se tiče čašćenja ja ne bih poljubac nego jedno 100 evrića lol!
aaah Ma daj devojko nepreceruj znas li ti koliko je to novaca morao bi u kupovinu lopov ljut ali ako me uhvate ti si kriva.Prema tome da rezimiramo ili kiss ili ljut Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 630709 placko ma nema love bar jos neko vreme placko ali neomoj da tako lako odustajes polako i smireno a040 ima vremena do deda pa videcemo.Ali ti obecevam jedno castim te pijandure pa makar i ja peri peri da otplatim hihi
mikica68
mikica68
Мајстор сајта
Мајстор сајта

Број порука : 375
Age : 55
Локација : Backa palanka
Points : 2
Registration date : 18.02.2007

https://celarevo.forumsc.net

Назад на врх Go down

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 Empty Re: Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

Порука by Гост 17/10/2008, 10:06 pm

(Obisano zbog nedolicnog ponasanja clana Aurora) Obisao Mikica

Гост
Гост


Назад на врх Go down

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 Empty Re: Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

Порука by Гост 19/10/2008, 11:30 pm

Znam da nisi ali eto ja častim tebe ovaj put Very Happy
I znam da znaš..

Гост
Гост


Назад на врх Go down

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 Empty Re: Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

Порука by Гост 21/10/2008, 8:02 pm

Brišete? OK...Doviđons!

Moj poslednji post,idem sada i da izbrišem moj account ako uspem.

Гост
Гост


Назад на врх Go down

Желим свима угодан боравак на овоме сајту и - Page 5 Empty Re: Желим свима угодан боравак на овоме сајту и

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму